סל קניות   | הרשמה   | כניסה
הכותבים שלנו
חדש באתר


הכותבים שלנו
 יורם פרי
יורם פרי, M.A בהיסטוריה באוניברסיטת תל אביב, הוא מורה לאזרחות המכין תלמידים לבגרות בבתי הספר של אנקורי. ספר זה הוא פרי הידע המקצוע והניסיון הממשי שרכש במהלך פגישותיו עם תלמידיו לקראת הבגרות באזרחות.
 

 פרופ' מאיר בר-אילן
פרופ` מאיר בר-אילן (יליד 1951), הוא בוגר של אוניברסיטת בר אילן ומרצה בה במחלקה לתולדות ישראל ובמחלקה לתלמוד.
 

 שלמה טל
המחבר שלמה טל, הוא מורה בעל ניסיון רב שנים בהוראת תנ"ך בחטיבה העליונה בביתה"ס הממ"ד ובהכנה לבחינות הבגרות. את הדחף לכתיבת ספר הלימוד העניקו לו תלמידיו אשר הרגישו צורך בספר לימוד אשר יקרב אותם אל הטקסט ואל מפרשיו, יחבב עליהם את לימוד התנ"ך והעיקר: ידריך אותם בלימוד המפרשים ובהבנת השווה והשונה ביניהם.
 

 ד"ר אסתר גוגנהיימר-פורמן
ד"ר אסתר גוגנהיימר-פורמן עשתה את עבודת הדוקטורט במסגרת אוניברסיטת בר אילן בנושא "הפיסיולוגיה של הלב" (1979). עסקה שנים במחקר בתחום הלב והמוח ופרסמה מאמרים בנושאים אלה. מרצה שנים רבות בתחום הביולוגיה במכללת "בית ברל" לחינוך ובהשתלמויות מורים בתחום זה. מלמדת קורס על גוף האדם ביחידה להשתלמות מורים באוניברסיטת בר אילן.
 

 אלישבע רדלר
אלישבע רדלר שימשה במשך קרוב ל-15 שנה כמורה ספרנית ומרכזת ספריה לימודית בבית ספר. במסגרת זו הדריכה מאות תלמידים בהכנת עבודות בנושא אישי, וליוותה אותם לאורך התהליך כולו. חוברת זו היא פרי נסיונה הרב בהדרכת תלמידים בכתיבת עבודה בנושא אישי.

לא פעם פגשה אלישבע תלמידים לשעבר, שנים לאחר שהמשיכו את לימודיהם בתיכון ובאוניברסיטה, אשר אמרו לה: "את לימדת אותי איך ללמוד"
 

 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
לילך הוצאה לאור-הוצאת ספרים לילך - כיף של קריאה- www.lilachbooks.co.il © כל הזכויות שמורות
לילך הוצאת ספרים כתובתינו: השילוח 4 בניין B, ת.ד 2559 פתח תקוה טלפון: 03-9344057 050-8063000
טלפון
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל