סל קניות   | הרשמה   | כניסה
חדש באתר


חינוך תעבורתי - אגף זה"ב
מחיר: ₪70.00
כמות:
חינוך תעבורתי שלך ובשבילך / טל אבן חן

ערכת הלימוד "חינוך תעבורתי שלך ובשבילך" (ספר + ספרון תמרורים + מנוי לשנת לימודים באתר לילך תיאוריה) נכתבה לתכנית הלימודים החדשה של אגף זה"ב, נגישות ואורח חיים בטוח, חינוך תעבורתי בחטיבה העליונה, המינהל הפדגוגי, משרד החינוך.
באישור משרד החינוך. מספר אישור: 4458 מיום 18/4/16.
מחיר הספר, ספרון התמרורים, ומנוי שנתי לתלמיד לאתר לילך תיאוריה: 70 שקלים. ברכישה בית ספרית מרוכזת: 60 שקלים המחיר כולל מע"מ.
לרכישה מרוכזת אנא צרו עמנו קשר בטלפון: 03-9344057, 054-8053000 .

הספר מלווה נאמנה את תוכנית הלימודים ובנוי לפי הרציונל וסדר הנושאים שנקבעו בתכנית. הוא מעניק לתלמידים תמונה שלמה של כל נושאי החינוך התעבורתי בשילוב עם כללי ההתנהגות בכביש.

הספר בהיר וקל לקריאה ולהבנה, ומשולבת בו גרפיקה מאירת עיניים המעודדת עיון והעמקה. הוא מלווה בהמחשות רבות: תרשימים, איורים, טבלאות, תרשימי זרימה – כל אלה מקנים את הידע התעבורתי הנדרש בדרך של לימוד חווייתי ומהנה.

בין הנושאים החשובים הנלמדים בערכה: שיקול דעת בנהיגה, הרציונל של שפת התעבורה, אופניים חשמליים, טרקטורון, היסח דעת בשל שליחת מסרונים בשעת נהיגה, התמודדות עם לחץ חברתי בזמן נהיגה כשיש חברים ברכב, ועוד נושאים רבים המהווים יחד את החינוך התעבורתי.
הספר מיועד לתלמידי כיתה י’-י"א אשר מתעתדים להפוך לנהגים צעירים חדשים בעתיד הקרוב.
הספר מלווה במדריך למורה הנשלח למורים המלמדים ספר זה בדיסק-און-קי, ובו שפע של מערכי שיעור, מצגות וסורטונים המלווים את פרקי הספר.

  
חינוך תעבורתי - אגף זה"ב-2 חינוך תעבורתי - אגף זה"ב-1

 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
לילך הוצאה לאור-הוצאת ספרים לילך - כיף של קריאה- www.lilachbooks.co.il © כל הזכויות שמורות
לילך הוצאת ספרים כתובתינו: השילוח 4 בניין B, ת.ד 2559 פתח תקוה טלפון: 03-9344057 050-8063000
טלפון
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל