סל קניות   | הרשמה   | כניסה
ספרי הדרכה ועיון
חדש באתר


האדרת נשים בתנ"ך
מחיר: ₪96.00
כמות:
"מהרגע שנגעתי במכחול חלמתי על הנשים בתנ"ך. אחת אחת הן הופיעו בחלומותיי על במה מוארת לצלילי מוסיקה של ויוולדי. רקדתי איתן במעגלים שנדמו כאין-סופיים באהבה ובחושניות, נגעתי בהן. המסע שלי לעולם הנשים במקרא היה מרתק. קראתי, חקרתי ונשביתי בקסמן. ראיתי את התנהלות חייהן במבט עכשווי של אישה באמצע החיים, של עיתונאית שמאחוריה עשרים שנות כתיבה ותיעוד חיים של אחרים. ראיתי וחוויתי אותן גם במבט של בימאית שקוראת בין השיטין, מתחת לשכבות המכסות ובתוך הנשימה.
ציירתי וכתבתי על נשים חזקות ועוצמתיות, פורצות דרך ושוברות מוסכמות, על נשים שהטביעו חותם על גורלו של העם היהודי, על נשים שהצליחו להיחלץ ממצבים אישיים קשים, על נשים שאהבו בחוזקה ובאומץ."   
 
יפה נבו היא עיתונאית, תחקירנית ומפיקה. כתבה בידיעות אחרונות - ב-7 ימים ובמוסף לשבת, ב"לאישה" ובמקומונים של ידיעות תקשורת. היא בימאית, תסריטאית ומפיקה תכניות וסרטים דוקומנטיריים. לציור הגיעה בשנת 2004. מאז ועד היום הציגה עשרות תערכות יחיד וכן בתערוכות קבוצתיות.
נושא הנשם בתנ"ך עומד במרכז יצירותיה מכל התחומים. היא כתבה שתי הצגות: "בת יפתח" ו"סיפור אהבה אובססיבי - הבלוג של לאה אימנו", הפיקה וביימה קליפ בנושא `סודות ושקרים` במסגרת פסטיבל הסרטים הבינלאומי לסרטי נשים 2011.
עד היום יצאו שני ספרים על יצירתה: לגור בתור פרסומת - ספר שירה, פרוזה ואומנות, בהוצאת כתום (2007), ואחותי - פסיפס נשים בתנ"ך - ספר על נשים בתנ"ך במבט תקשורתי עכשווי (2009).
הספר האדרת נשים בתנ"ך בהוצאת לילך הוא ספרה השלישי.
לרכישה במחיר מיוחד, אנא, פנו להוצאה. 

   חזרה ל->

 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
לילך הוצאה לאור-הוצאת ספרים לילך - כיף של קריאה- www.lilachbooks.co.il © כל הזכויות שמורות
לילך הוצאת ספרים כתובתינו: השילוח 4 בניין B, ת.ד 2559 פתח תקוה טלפון: 03-9344057 050-8063000
טלפון
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל