סל קניות   | הרשמה   | כניסה
ספרי לימוד
חדש באתר


תזונה בתבונה – ד"ר אסתר גוגנהיימר - פורמן
מחיר: ₪44.00
כמות:

ייחודו של הספר "תזונה בתבונה" הוא בשיטות הלימוד החדשניות והרבגוניות בהן נעשה שימוש בכתיבתו. הספר כתוב בלשון בהירה המובנת לכל תלמיד, שיטת הלימוד, בה לצד הטקסט הפרונטלי מופיעים תרשימים, איורים מדעיים, טבלאות, צילומי מיקרוסקופ אלקטרוני וכן איורים הומוריסטים, היא לעזר רב לתלמיד ומסייעת בעדו בהבנת נושאי הלימוד.

הספר "תזונה בתבונה" נכתב בהתאם לתוכנית הלימודים החדשה במדע וטכנולוגיה לכיתות ז-ט בנושא הזנה ואנרגיה ביצורים חיים. הספר בא ללמד על הקשר בין תזונה נבונה לתהליכי חיים בגוף האדם. הוא מדגיש את חשיבות התזונה הנבונה לאיכות החיים, זאת לאור העלייה המדאיגה בעודף משקל ובשכיחות מחלות הקשורות בתזונה בקרב בני נוער, כגון עלייה בשכיחות מחלת הסוכרת. מצד שני, העיסוק הרב של רבים מבני הנוער בדיאטות למיניהן עלול להוות עבורם סיכון בריאותי. בנוסף, בא הספר להקנות מיומנויות מדעיות על מנת שהתלמידים ידעו כיצד נרכש הידע המדעי בתחום התזונה בפרט ובתחום המדעים בכלל.

ד"ר אסתר גוגנהיימר-פורמן עשתה את עבודת הדוקטורט במסגרת הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת בר אילן. עסקה שנים במחקר בתחום הלב והמוח, והרצתה שנים רבות על היבטים שונים של גוף האדם ותזונו במכללות לחינוך. זה לא ספרה השני. ספרה הראשון "חוכמת הגוף – גוף ם בדגש הומיאוסטזיס" המיועד לתלמידי התיכון, יצא לאור בהוצאת לילך.
 
לציבור המורים - למחיר מיוחד לספר והמדריך או לרכישה מרוכזת, צרו עמנו קשר בטלפון: 03-9344057  

אישור- 3125


  
תזונה בתבונה – ד"ר אסתר גוגנהיימר - פורמן-3 תזונה בתבונה – ד"ר אסתר גוגנהיימר - פורמן-2 תזונה בתבונה – ד"ר אסתר גוגנהיימר - פורמן-1

 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
לילך הוצאה לאור-הוצאת ספרים לילך - כיף של קריאה- www.lilachbooks.co.il © כל הזכויות שמורות
לילך הוצאת ספרים כתובתינו: השילוח 4 בניין B, ת.ד 2559 פתח תקוה טלפון: 03-9344057 050-8063000
טלפון
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל