סל קניות   | הרשמה   | כניסה
ספרי לימוד
חדש באתר


תקומה ומדינה
מחיר: ₪74.00
כמות:
תקומה ומדינה בישראל ובעמים בזמן החדש 1945-1970

מוגש בזה לציבור התלמידים והמורים בחטיבה העליונה ספר לימוד חדש שנכתב לפי תוכנית הלימודים החדשה של משרד החינוך: תקומה ומדינה בישראל ובעמים בזמן החדש (1970-1945)

הספר הוא המשכו של הספר "מאבק ושקיעה בישראל ובעמים בזמן החדש" (1945-1920), וכמוהו נושא אף הוא בשורה חדשה: מכוונות ליצור אצל התלמידים עניין כן ואמיתי ברצף ההיסטורי ובתכני הלימוד, עניין הנובע מן התפיסה כי יש ללימוד ההיסטוריה ובתכני הלימוד, עניין הנובע מן התפיסה כי יש ללימוד ההיסטוריה רלוונטיות לחיינו בהווה. לא עוד מקצוע הנתפס פעמים רבות כלא רלוונטי, משמעם ובלתי נחוץ... אלא יצירת אתגר ומשב של רוח רעננה בתהליך הלימוד: התמקדות בהבנת התהליכים והאירועים ההיסטורים תוך שימוש בדרכי הוראה חדישות ומגוונות: ציר זמן, רעיון מרכזי, מקורות ועמדות לניתוח ולהעמקה, תרשימי זרימה וטבלאות.

רכישת הכלים להבנת התהליכים ההיסטוריים תעניק לתלמיד יכולת לנתח לא רק אירועים היסטוריים השייכים לעבר אלא גם אירועים המתרחשים במציאות של ימינו.

הספר מקיף את כל החומר הנדרש לבחינת הבגרות ומחולק לסעיפי משנה לפי מבנה תוכנית הלימודים החדשה. הוא מכיל את כל הנושאים המופיעים בתוכנית לפי סדר וארגון מחשבתי. הספר מוגש בשפה בהירה וברורה, ומעמיד את חומר הלימוד בדרך מעניינת ומאתגרת.

לציבור המורים - למחיר מיוחד לספר והמדריך או לרכישה מרוכזת, צרו עמנו קשר בטלפון: 03-9344057  

   חזרה ל->

 |  ראשי |  הוספה למועדפים  | 
לילך הוצאה לאור-הוצאת ספרים לילך - כיף של קריאה- www.lilachbooks.co.il © כל הזכויות שמורות
לילך הוצאת ספרים כתובתינו: השילוח 4 בניין B, ת.ד 2559 פתח תקוה טלפון: 03-9344057 050-8063000
טלפון
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל